Telekomande PHILIPS Universale | PH-19-L

990 L

Ka stok

  • Pajisjet e përputhshme :TV
  • Diapazoni maksimal 10.00 milje
  • Numri i modelit PH-19 + L
  • Numri i pjesës PH-19 + L-bk
KODI: telekomande-philips Kategori: ,

TELEKOMANDE PHILIPS UNIVERSALE PH-19-L

Telekomande  PH-19 + L përshtatet për serinë PHILIPS, LED, LED HDTV, LEARN, TV 3D ,Smart. Nje telekomande e thjeshte dhe shume praktike per t’u perdorur.

Specifikat:
  • telekomande philips universale bli online ne dyqan taxi Pajisjet e përputhshme :TV
  • Diapazoni maksimal 10.00 milje
  • Numri i modelit PH-19 + L
  • Numri i pjesës PH-19 + L-bk

    Bli Online ne Dyqan Taxi | Qendra Tregtare me e madhe Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

Be the first to review “Telekomande PHILIPS Universale | PH-19-L”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

telekomande philips universale blerje online dyqan taxi

Telekomande PHILIPS Universale | PH-19-L