Kacavide elektrike Xiaomi Mi | Cordless screwdriver

5,900 L

Ka stok

Kacavide elektrike Xiaomi Mi pa kabell e pershtatshme si per perdorim profesional ashtu edhe per shtepi.

KODI: G-543213 Kategori: ,

KACAVIDE ELEKTRIKE XIAOMI MI

Kacavide elektrike Xiaomi Mi e perkryer per shumicen e nevojave te instalimeve te shtepise.

Bere me nje dizajn elegant dhe minimal me material ekologjik dhe te sigurt ne perdorim. Bateri Li-jon me kapacitet te madh 2000mAh dhe karikimme hyrje type-c.

Kacavida elektrike Xiaomi perdor nje motor te fuqishem magnetik me nje cift rrotullues deri ne 5 Nm.

Fuqia e motorit dhe koka metalike e bejne instalimin e llambave, orendive te shtepise, pajisjeve elektronike dhe objekteve te tjera te lehte dhe te menjehershem.

Kacavide me bateri | Specifika

  • Çift rrotullues maksimal :5N.m
  • Fuqia e vlerësuar :3.6V
  • Shpejtësia : 200r/min
  • Koha e karikimit: 120-180min
  • Modaliteti i vidës: C6.3X25mm
  • Madhësia e kaçavidës: 124X130.5X42mm
  • Pesha :350g (përafërsisht)
  • Shufra e zgjatjes: 60 mm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Kacavide

Ngjyra

Be the first to review “Kacavide elektrike Xiaomi Mi | Cordless screwdriver”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kacavide elektrike xiaomi blerje online ne dyqan taxi

Kacavide elektrike Xiaomi Mi | Cordless screwdriver