Kacavide manuale precize multifunksionale 31 ne 1

990 L

Ka stok

  • Kacavide precize multifunksionale
  • Riparon pajisjet e ndryshme elektronike
  • Koka celiku te cilesise se larte
  • E perputhshme me thuajse cdo vide
KODI: Q-2121414 KATEGORIA: ETIKETIMI:

KACAVIDE PRECIZE MULTIFUNKSIONALE

Me kete kacavide multifunksionale thuajini lamtumire te gjitha problemeve qe hasni ndersa riparoni pajisjet tuaja elektronike.

Pajisje multifunksionale me funksione 31 ne 1, e cila ju lejon te hapni pothuajse cdo vide pa demtuar pajisjet e ndryshme.

Kjo pakete mund te perdoret ne hapjen e pjeseve te pasme te DVD player, MP3 player,  PDA, PSP, etj.

Me koka te ndryshme dhe madhesi per tiu pershtatur cdo pajisje qe ju nevojitet , pa mundim.

Vjen me mbeshtjelles gome per kapje te rehatshme gjate perdorimit.

Kokat e nderrueshme prej celiku te pandryshkshem me cilesi te larte.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Ngjyra

,

Be the first to review “Kacavide manuale precize multifunksionale 31 ne 1”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kacavide precize multifunksionale bli online dyqan taxi

Kacavide manuale precize multifunksionale 31 ne 1