Pinca rrjeti 4 – 6 dhe 8 pin per ip kamera e rrjet lan

1,000 L1,500 L

 •  Numri i Pjesëve: 1
 •  Çeliku i materialit vegël
 •  Materiali i Mbulesës së Dorezës PVC
 •  Gjatësia e Përgjithshme 185 mm
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • E perbere nga celik karboni i ngurtesuar.
Pastro
KODI: i20100027 Kategori: ,

PINCA RRJETI LAN 4 – 6 – 8PIN

Vegël moduluese për shtrëngimin e prizave. E kompletuar me pajisje për prerje dhe heqje telash. Prodhuar nga çelik karboni i ngurtësuar dhe i zbutur me nofulla kimike të zeza të përfunduara dhe të zbutura me doreza PVC. Pret dhe zhvesh tela, për krijimin e fishave lan sipas gjatësisë së duhur.Material cilesor dhe rezistent.

4 PIN 6 PIN DHE 8 PIN

Specifika:pinca vegla pune bli online dyqan taxi
 •  Numri i Pjesëve: 1
 •  Çeliku i materialit vegël
 •  Materiali i Mbulesës së Dorezës PVC
 •  Gjatësia e Përgjithshme 185 mm
 • Material cilesor dhe rezistent.
 • E perbere nga celik karboni i ngurtesuar.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
PIN

4-6PIN, 4-6-8PIN

Be the first to review “Pinca rrjeti 4 – 6 dhe 8 pin per ip kamera e rrjet lan”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

pince rrjeti lan prerese telash

Pinca rrjeti 4 - 6 dhe 8 pin per ip kamera e rrjet lan

1,000 L1,500 L

Shto ne Shporte