Drill Stand | Vegel Dore per shpimin e materialeve

2,700 L3,490 L (-23%)

Ka stok

  • Ideaur per shpime te sakta.
  • Lartesia e vegles eshte rreth 500 mm.
  • Diametri i produkteve qe pranon per shpim eshte 43 mm ose 38 mm.
  • Thellesia e shpimit te saj eshte 60 mm.
  • Fuqia: 350W.
  • Tensioni : 110V.
KODI: Drill stand Kategori: ,

DRILL STAND-VEGEL ELETRIKE PER SHPIM

Stand Drill eshte nje vegel e persosur per ta perdorur ne punet industriale apo edhe ne shtepi. Ajo perdoret lehtesisht me dore dhe eshte ideaur per te shpuar materiale te ndryshme ne menyre vertikale.

VEGEL DORE PER SHPIMIN E MATERIALEVE TE NDRYSHME.

Baza e saj ka vrimat e vidhave fiksuese për funksionim më të lehtë dhe më të sigurt.

Sipërfaqja e poshtme është projektuar me një vend të zgjëruar për montimin sa me te mire dhe me te sakte.

Thellësia e shpimit nga kjo paisje arrin deri në 60 mm.

Ka qëndrueshmëri pozitive për shkak të pllakës me bazë katrore. Baza e ngurtë prej gize zvogëlon zhurmën, dridhjen dhe lëvizjen.

Vegla eshte e perbere me shpejtesi te ndryshme ku ju zgjidhni ne baze te materialit qe po shponi edhe forces qe atij i duhet.

Ajo bene shpine shume te sakta se sa kur ju i beni ato me dore te lire.

SPECIFIKIMETdrill stand hand electric bli online dyqan taxi

Perdoret per pune industriale ose edhe per perdorim vetjak ne shtepi.

Lartesia e vegles eshte rreth 500 mm.

Diametri i produkteve qe pranon per shpim eshte 43 mm ose 38 mm.

Thellesia e shpimit te saj eshte 60 mm.

Material prej gize shume i forte edhe rezistente.

Dimensionet: 352x160x498mm.

Dimensioni i pllakes baze eshte 170 x 250 mm.

Fuqia: 350W.

Tensioni : 110V.

Bli Online ne Dyqan Taxi | Paguaj ne dorezim

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Ngjyra

Lloji

Vegel Shpimi

Be the first to review “Drill Stand | Vegel Dore per shpimin e materialeve”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

drill stand hand electric bli online dyqan taxi

Drill Stand | Vegel Dore per shpimin e materialeve

2,700 L3,490 L (-23%)

Shto ne Shporte
WhatsApp chat