Paint Sprayer Elite | Pompe elektrike per sperkatje

4,190 L5,500 L (-24%)

Ka stok

  • Tensioni i hyrjes: 220V.
  • Frekuenca: 50-60Hz.
  • Fuqia: 400W.
  • Shpejtesia : 32000RPM.
  • Distanca e spërkatjes: 300 mm / 11.81in.
  • Madhësia e paisjes: 250x270mm.
KODI: electric paint sprayer elite Kategori: ,

PAINT SPRAYER ELITE-POMPE ELEKTRIKE

I jepni nje pamje te re shtepise suaj duke perdorur pompen elektrike Paint Spray Elite. Ajo eshte ideuar me një model të ri unik i cili eshte pershtatur per te lyer cdo siperfaqe te mundshme dhe me cfare do perberje

POMPE ELEKTRIKE PER SPERKATJE

Koka e saj drejtohet deri ne 360 shkallë duke ju dhene mundësinë e spërkatjes horizontale ose vertikale, pa ndonjë pikim ose derdhje.

Paint Sprayer Elite eshte nje paisje multifunksionale pas mund ta perdorni pervec se per te lyer shtepine tuaj me boje, por edhe me pesticide te ndryshme per te mbajtur larg insektet e ndryshme, mund ta perdorni per te ujitur lulet tuaj etj.

E bërë nga materiale me cilësi të lartë, të fortë dhe të qëndrueshëm.

Motorri i saj prej bakri ka nje super fuqi e cila punon me nje shpejtesi te jashtezakonshme.

Ndërprerësi i energjisë i projektuar në mënyrë ergonomike është më i sigurt dhe më i përshtatshëm.

Intensitetin e sperkatjes prej pompes mund ta rregulloni sipas deshires vetem me nje buton.

Nuk do te sforcoheni aspak per pastrimin e saj pasi pastron ne menyre perfekte.

Aplikohet për mobilje, mure, gardhe, makina te ndryshme etj.

SPECIFIKATelectric paint sprayer paiting tool bli online dyqan taxi

Materiali: ABS plastike.

Tensioni i hyrjes: 220V.

Frekuenca: 50-60Hz.

Fuqia: 400W.

Shpejtesia : 32000RPM.

Distanca e spërkatjes: 300 mm / 11.81in.

Ngjyra: Portokalli.

Madhësia e paisjes: 250x270mm.

Bli Mire | Bli Lire | Paguaj ne dorezim | Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Ngjyra

Be the first to review “Paint Sprayer Elite | Pompe elektrike per sperkatje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

electric paint sprayer paiting tool bli online dyqan taxi

Paint Sprayer Elite | Pompe elektrike per sperkatje

4,190 L5,500 L (-24%)

Shto ne Shporte