Kabell karikimi Type C ne Type C Remax

790 L

Ka stok

KODI: I-72121213 Kategori: ,

KABELL KARIKIMI TYPE C NE TYPE C REMAX

Kabell karikimi i shpejte Type-C ne Type-C, per karikim te dyanshem te shpejte, duke permiresuar efikasitetin e karikimit.

Skedaret e medhenj mund te transferohen shpejt me shpejtesinë e transmetimit 480MB/S.

Materiali perberes siguron qendrueshmeri dhe mbeshtet lakimin fleksibel pa thyerje per perdorim afatgjate.

Suporton transmetimin e te dhenave audio dhe video. Pajisjet e ndryshme mund te lidhen se bashku si telefoni, tableti, ekrani, laptopi, karikuesi, hard disku, etj.

Karakteristika

  • Marka: Remax
  • Modeli: RC-196c
  • Lloji-c në Lloji-c
  • Ngjyra: E zezë
  • Gjatësia e kabllit: 1m
  • Rryma e daljes: 5A

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Fisha

Ngjyra

Fuqia Watt

100w

Be the first to review “Kabell karikimi Type C ne Type C Remax”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

fishe karikimi remax shitje online ne dyqan taxi

Kabell karikimi Type C ne Type C Remax