Kabell Karikimi Earldom | 2.4A USB Data Cable

490 L

Ka stok

KODI: Kabell Karikimi Earldom 2.4A Kategori: , ,

KABELL KARIKIMI EARLDOM 2.4A

Kabllo karikimi Android Earldom model EC-066M me cilësi të shkëlqyera, e bërë nga materiali më i mirë me veshje PVC. Dhe fibra të ndërthurura me elasticitet të lartë, e cila është shumë rezistente dhe fleksibile kundër shtrirjes, nyjeve dhe grisjeve.

2.4 USB DATA CABLE

Sot, kabllot e karikimit janë një nga mënyrat më të rëndësishme për të karikuar ose transferuar informacion për smartphone dhe tablet.

Ky kabëll me aftësinë për të karikuar shpejt të gjitha llojet e telefonave ose tabletëve dhe transferimin e të dhënave dhe të dhënave me shpejtësi të lartë me një rrymë prej 2.4 amper. I shpejtë dhe është një zgjedhje e shkëlqyeshme për blerjen tuaj për shkak të cilësisë dhe materialit të qëndrueshëm të kabllit.

Këta karikues Android kanë një lidhës USB në Micro USB me aftësinë për të karikuar një shumëllojshmëri telefonash dhe pajisje të tjera si p.sh.
Powerbank, kufje dhe kufje Bluetooth, altoparlantë portabël dhe dhe mund të blini një kabllo karikimi
Karikoni çdo pajisje që ka një port mikro USB.


Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.05 g/kg
Be the first to review “Kabell Karikimi Earldom | 2.4A USB Data Cable”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Kabell Karikimi Earldom 2.4A USB Data Cable bli online dyqan taxi

Kabell Karikimi Earldom | 2.4A USB Data Cable