Radio dore me stil retro 208URT

2,000 L

Ka stok

KODI: K-062101-29 Kategori: ,

RADIO DORE ME STIL RETRO 208URT

Radio dore me nje dizajn shume te vecante me stil retro, per te degjuar lajmet, motin apo kenget ne tingullin me te qarte.

Me mundesi te shumta lidhje USB, Aux, karte TF, Mp3 lidhje me pajisjet e tjera audio.

I pajisur me butonat per nderrimin e stacioneve te radios dhe volumit, luajtjen, pauzen apo riperseritjen e kenges per me teper lehtesi ne perdorim.

Me antene te integruar te cilen mund ta rregulloni per te marre sinjal me te mire.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Be the first to review “Radio dore me stil retro 208URT”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

radio dore me antene waxiba ne shitje online dyqan taxi

Radio dore me stil retro 208URT