Set lodrash kozmetike per vajza ne forme kepuce

1,090 L

Ka stok

KODI: b221210041 Kategori: , ,

SET LODRASH KOZMETIKE PER VAJZA

Set lodrash kozmetike per vajza, ne forme kepuce me take te larte.

Paleta e syve fantastike, hidratues i buzeve dhe xixat vezulluese bashke me furcat perhapese do e bejne kete set dhuraten me te preferuar nga vogelushet.

Formula pa konservues dhe e tretshme ne uje mbron lekuren e femijeve. Lahet lehtesisht me uje te bollshem.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.7 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Set lodrash kozmetike per vajza ne forme kepuce”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set makiazhi forme kepuce online ne dyqan taxi

Set lodrash kozmetike per vajza ne forme kepuce