Set me lodra make up per femije Princess makeup

1,190 L

Ka stok

KODI: b221210020 Kategori: , ,

SET MAKE UP PER FEMIJE

Set me lodra make upi per femije te moshes mbi 6 vjec, me nje dizajn unik ne formen e akullores. Seti i grimit perfshin buzekuq, tone per syte, shkelqyes , manikyr, kapese,furce per hapjen e xixave.

Dhurata ideale per vajzat e vogla kete fundvit, per festa princeshash dhe lojerat e perditshme.

Informacione:

  • Set me lodra make up te ngjashme me ato reale
  • E pershtatshme per femije mbi 5 vjec
  • Materiale te sigurta dhe jo toksike
  • Permban buzekuqe, manikyr, xixa per syte, furce perhapese.

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Set me lodra make up per femije Princess makeup”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

set me lodra grimi per femije online ne dyqan taxi

Set me lodra make up per femije Princess makeup