Set makiazhi per vajza LOL Girl Beauty World

1,490 L

Ka stok

KODI: b221210027 Kategori: ,

SET MAKIAZHI PER VAJZA LOL GIRL

Set makiazhi per vajza me teme LOL Girl Surprise, e dizenjuar ne 3 shtresa unike dhe shume terheqese.

Kompleti permban buzekuq, shkelqyes buzesh, tone sysh dhe perhapesin e tyre. I gjithe grimi mund te perdoret ne menyre te sigurt per femijet, fale materialeve jo toksike i certifikuar nga SNI.

Dhurata e persosur per cdo vajze te vogel per festat e fundvitit.

Informacione:

  • Komplet kozmetike per vajzat e vogla
  • Perfshin buzekuq, tone per syte dhe furcen perhapese
  • E pershtatshme per vajza mbi 6 vjec

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Set makiazhi per vajza LOL Girl Beauty World”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

makeup per femije lol online ne dyqan taxi

Set makiazhi per vajza LOL Girl Beauty World