Set lodrash barbie me kurore dhe aksesore

1,390 L

Ka stok

KODI: b221210039 Kategori: , ,

SET LODRASH BARBIE ME KURORE 

Set lodrash barbie per femije, e pajisur me kurore, fustane, mini barbi me biciklete, pasqyre dhe nje keshtjelle ne ngjyre pink.

Mosha e rekomanduar eshte 3 vjec ose me shume.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.8 kg
Lloji

Kukulla

Ngjyra

Be the first to review “Set lodrash barbie me kurore dhe aksesore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

barbi kukull me aksesore lodra per femije online ne dyqan taxi

Set lodrash barbie me kurore dhe aksesore