Kukull barbi me veshje dhe aksesore

890 L

Ka stok

KODI: b221210038 Kategori: , ,

KUKULL BARBI ME VESHJE DHE AKSESORE

Kukull barbi me veshje dhe aksesore ideale per dhuratat e fundvitit te vogelusheve tuaja.

Me dy fustane per ti bere akoma me terheqese lojerat me te, kjo barbie do te zhvilloje kreativitetin dhe imagjinaten tek ta.

Informacione:

  • Kukull barbie per femije
  • Me veshje dhe aksesore
  • E pershtatshme per femije 2+ vjec

Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Kukulla

Be the first to review “Kukull barbi me veshje dhe aksesore”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kukull barbi loder online ne dyqan taxi

Kukull barbi me veshje dhe aksesore