Kukull barbie me veshje te ndryshme Accessories doll

1,790 L

Ka stok

KODI: b221210035 Kategori: , ,

KUKULL BARBIE ME VESHJE TE NDRYSHME

Kukull barbie me veshje te ndryshme te perfshira ne set per lojera argetuese midis vajzave te vogla.

Seti i dhurates Barbie Fairytale perfshin nje kukull dhe veshje te shumta perrallash me printime piktoreske.

E pershtatshme per femije te moshes mbi 3 vjec.


Bli online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Kukull barbie me veshje te ndryshme Accessories doll”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kukull me veshje loder online ne dyqan taxi

Kukull barbie me veshje te ndryshme Accessories doll