Kukull barbie e levizshme per vajza | Lodra per femije

1,590 L

Ka stok

KODI: b221210001 Kategori: , ,

KUKULL BARBIE PER VAJZA

Kukull barbie perfekte si dhurate Krishtlindjesh per femije. Kukulla leviz te gjitha gjymtyret e saj duke e bere lojen me te akoma me argetuese.

13 nyje te levizshme per qendrimin e kukulles duke e bere lojen me te akoma dhe me argetuese.

Me gjatesi perafersisht 30 cm dhe floke ne ngjyre roze do te argetoje vogelushet per ore te tera loje.

Informacione

  • Kukull loder per femije
  • Floke dhe fustan ne ngjyre roze
  • Gjymtyre te levizshme per qendrime te ndryshme
  • Gjatesi rreth 30 cm

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 1590 kg
Lloji

Kukulla

Ngjyra

Be the first to review “Kukull barbie e levizshme per vajza | Lodra per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kukull barbie per femije blerje online ne dyqan taxi

Kukull barbie e levizshme per vajza | Lodra per femije