Set Batanije + Jastek Beatrice – Throw Blanket Pillow Set

2,790 L

Ka stok

Set Batanije + Jastek Beatrice – Throw Blanket Pillow Set

 • Marka: Beatrice
 • Material mikrofibër cilësor
 • Butesi dhe elasticitet
 • Dizanji  modern dekorativ
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet e batanijes: 130 x 200 cm
 • Dimensionet e jastekut: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: E zeze
 • Kodi: VP0812
KODI: 3830073443711 Kategori: , ETIKETIMI:

SET BATANIJE DHE JASTEK – BEATRICE

SET BATANIJE+ JASTEK BEATRICE- THROW BLANKET PILLOW SET

Nese ju gjate nates levizni shpesh, atehere ju nevojitet një jastek fleksibel dhe i pershtatshem per te gjitha pozicionet e gjumit, shpine, bark dhe anash. Ju rekomandojme te zgjidhni një jastek me fortesi mesatare. Ata te cilet flene me shpine ju nevojiten  jastek më butesi dhe ne forme anatomike. Jasteku duhet te siguroje mbeshtetje natyrale te kokes qafes dhe shpatullave gjate kohes qe ju flini.

Nese ju preferoni të flini me bark atehere ju duhet nje jastek i butë dhe i ulet qe shpina juaj të mbeshtetet në pozicion natyral. Ju duhet te zgjidhni nje jastek dhe nje batanije te rehatshme,  te cilet jane te mbushur me mikrofibra dhe qe mund te pershtatet me peshën tuaj.

KOMODITET DHE NJE GJUMI I SHENDETSHEM 

 • Marka: Beatrice
 • Material  mikrofibër cilësor
 • Butesi dhe elasticitetBatanije-Jastek-Dekorativ-Beatrice-Blu
 • Lahet ne lavatrice në 30°C
 • Dimensionet e batanijes: 130 x 200 cm
 • Dimensionet e jastekut: 40 x 40 cm
 • Ngjyra: E zeze
 • Kodi: VP0812

Detaje Produkti

Pesha0.2 kg
Lloji

jorgan

Be the first to review “Set Batanije + Jastek Beatrice – Throw Blanket Pillow Set”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Set Batanije + Jastek Beatrice - Throw Blanket Pillow Set