Shporte moderne per veze | Egg keeper

1,690 L

Ka stok

 • Shporte moderne per veze.
 • Dizajn terheqes.
 • Mban deri ne 30 kokrra veze.
 • Sherben edhe si dekorues.
 • Materiali: Metal dhe qeramike.
KODI: shporte-per-veze Kategori: , , ,

SHPORTE MODERNE PER VEZE 

Kjo shportë vezësh mund të ruajë deri në 30-35 vezë. Shporta është bërë nga rrjetë teli metali dhe kapaku i saj ne formen e pules eshte i bërë nga materiali i qeramikes. 

Gjeresia e shportës eshte 20 cm dhe e gjatë 12 cm dhe maja e gjelit 10 cm e gjatë dhe 20 cm e gjerë. Dekori dhe organizuesi i kuzhinës elegante i cili do i jape nje hijeshi kuzhines suaj. Rrjetë metalike me qëndrueshmëri të gjatë dhe me cilësi të lartë që përdoret për shportë.

SPECIFIKAT:shporte vezesh
 • Shporte moderne per veze.
 • Dizajn terheqes.
 • Mban deri ne 30 kokrra veze.
 • Sherben edhe si dekorues.
 • Materiali: Metal dhe qeramike.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Shporte moderne per veze | Egg keeper”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

shporte moderne per veze

Shporte moderne per veze | Egg keeper

WhatsApp chat