Mbulesa per karrige cilesore dhe me dizajn te bukur

650 L

 • Jane te qendrueshme dhe rezistente.
 • Perdoren per shtepi, restorane dhe zyre.
 • Lahen lehtesishte dhe nuk kane nevoje per hekurosje.
 • Permasat: A. 45 x 60 cm/ B. 40 x 50 cm/ C. 40 x 50 cm.
Pastro
KODI: mbulesa-karrigesh Kategori: , ,

MBULESA PER KARRIGE

Mbulesa per karrige te bukura elastike, me shtrirje të lartë, gjithashtu edhe te qëndrueshme për të mbrojtur karrigen tuaj nga rrëshqitja. Lehtë për tu pastruar dhe rregulluar pa asnjë mundim.

Do t’i japë karriges tuaj të vjetër një pamje të re dhe do të duket e freskët dhe me stil në restorantin apo shtepine tuaj! Dhe gjithashtu do te mbroje karrigen tuaj nga pluhuri, njollat ​​dhe gërvishtjet.

MBULESA PER KARRIGE ME DIZAJN TE BUKUR 

Mbulesa e karrigeve është e tërheqese dhe i përshtatet shumicës së karrigeve. Mbulesat e thjeshta dhe të buta të sediljeve tona e bëjnë shtëpinë tuaj të ngrohtë dhe të rehatshme.

Jane fleksibël, te rehatshme, rezistente, instalohet lehtë, hiqet dhe lahet, pa hekurosur. Kur nuk është e nevojshme, mund të paloset dhe të vendoset në dollap. Këto mbulesa te bukura per karrige do t’i japin mobiljeve tuaja një prekje të sofistikuar dhe dizajni i hijshëm përdoret gjerësisht.

Nje mbulese shume cilesore per karriget e cila do te mbroje karrigen nga perdorimi por ne te njejten kohe do t;ju japi nje ngrohtesi kur uleni. Porosit ne Dyqan Taxi 

Specifikat:mbulese karrigesh
 • Materiali: Poliester / Pambuk.
 • Lehtesisht te instalueshme.
 • Jane te qendrueshme dhe rezistente.
 • Perdoren per shtepi, restorane dhe zyre.
 • Lahen lehtesishte dhe nuk kane nevoje per hekurosje.
 • Permasat: A. 45 x 60 cm/ B. 40 x 50 cm/ C. 40 x 50 cm.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Dizajn

Mbulese me yje, Mbulese me figura

Be the first to review “Mbulesa per karrige cilesore dhe me dizajn te bukur”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

mbulesa karrigesh cliesore

Mbulesa per karrige cilesore dhe me dizajn te bukur