Jastek Dekorativ Beatrice – Solid Coral Pillow

790 L

Ka stok

19974

KODI: 3830069727863 Kategori: , ETIKETIMI:

JASTEK DEKORATIV BEATRICE – CORAL PILLOW

Jastek Dekorativ Beatrice – Solid Coral Pillow

  • Jastek dekorativ nga brandi i njohur Beatrice
  • Ndertuar nga material mikrofibër cilësor ne ngjyre portokalli
  • Gërshetim luksoz dhe butësi e jashtëzakonshme
  • Elegance për çdo cep të shtëpisë tuaj
  • Mund te lahet ne lavatrice ne temperature 30 ° C
  • Dimensionet: 45 x 45 cm

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Jastek

Be the first to review “Jastek Dekorativ Beatrice – Solid Coral Pillow”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Jastek Dekorativ Beatrice - Solid Coral Pillow