Serum me vitamine E Pastil

1,290 L

Ka stok

  • Ndihmon ne eleminimin e rrudhave
  • Hidraton lekuren
  • Rrit elasticitetin
  • Ushqen poret

Serumi Pastil redukton rrudhat

Antioksidantet e fuqishem qe jane ne serum bejne nje tonifikim dhe terheqje te lekures duke i dhene nje pamje me te re dhe te fresket . Elementet perberes te serumit depertojne ne thellesi te shtresave indore duke rritur elasticitetin e ketyre te fundit.

Luan dhe nje rol te rendesishem ne hidratimin e lekures dhe zbardhjen e saj.

Pas disa ditesh perdorim do te vini re ndryshimin dhe mrekullin qe ndodhet ne kete shishe.

Perdorimi

Hidhni ne lekure 4-5 pika nga serumi pasi te keni pastruar lekuren me uje te ngrohte . Masazhojeni butesisht ne lekure dhe prisni qe poret ta perthithin serumin.

Blerje online ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online ne Shqiperi 

Detaje Produkti

Pesha 0.03 kg
Be the first to review “Serum me vitamine E Pastil”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Serum me vitamin E shishe me serum 30 ml

Serum me vitamine E Pastil