Serum me acid hyaluronic Pastil

1,290 L

Ka stok

  • Rigjeneron lekuren
  • Nxit prodhimin e qelizave te lekures
  • E hidraton dhe e zbut ate
  • I siguron mbrojtje lekures

Serumi Pastil kunder rrudhave ne fytyre

Serumi Pastil ka perberes kryesor acidin hyaluronik i cili eshte i njohur per vetit e tij rigjeneruese te lekures , ndihmon ne eleminimin e rrudhave duke rritur prodhimin e qelizave te lekures. Serumi eshte edhe nje hidratues i mire i cili ushqen,zbut ,mbron dhe tendos lekuren lekuren .

Per nje pamje te kuruar.

Perdorimi

Fillimisht pastrojeni fytyren me nje peshqire te ngrohet dhe te lagur ne menyre qe poret e lekures te hapen , me pas aplikoni 4 pika serum ne te gjithe fytyren sigurohuni qe ta shperndani mire ne lekure dhe prisni derisa lekura juaj ta absorboj totalisht.

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Be the first to review “Serum me acid hyaluronic Pastil”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Serum me acid hyaluronik shishe me serum 300 ml

Serum me acid hyaluronic Pastil