Derma roller system per kujdesin e lekures

900 L

Ka stok

KODI: i-987692 Kategori: ,

DERMA ROLLER SYSTEM

Derma roller ose e njohur ndryshe si terapia me mikrogjilpera perdoret per stimulimin e rigjenerimit te lekures, ne nje kohe te shkurter.

Nerpermjet ketij ruli perberesit dhe lendet ushqyese do te perthithen me shpejt nga lekura, duke rritur keshtu me teper efikasitetin e produkteve.

I pershtatshem per problemet e lekures rrudhat, shenjat e akneve, poret e zmadhuara, hiperpigmentimi etj.

Permireson mikro-qarkullimin ne lekuren tuaj dhe rrit efikasitetin e produkteve te kujdesit te lekures ne shtresa me te thella te saj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Roller

Ngjyra

Be the first to review “Derma roller system per kujdesin e lekures”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

dermaroller per fytyre online ne dyqan taxi

Derma roller system per kujdesin e lekures