Set derma roller per lekuren 4 ne 1 | Anti aging therapy

1,790 L

Ka stok

KODI: s-98876 Kategori: ,

SET DERMA ROLLER PER LEKUREN

Set derma roller me funksione te shumta per lekuren e fytyres, trupit dhe skalpin e kokes.

Keto rula jane bere nga shume mikrogjilpera te cilesise se larte te cilat rrotullohen dhe depertojne ne siperfaqen e siperme te lekures pa dhimbje.

Keto pajisje revolucionare ofrojne dy perfitime kryesore; Stimulimi i rritjes se kolagjenit i cili permireson eleminimin ndjeshem shenjat e plageve. Gjithashtu redukton linjat e holla, rrudhat, strijat dhe shenjat e akneve.

Duke lejuar qe aplikimi transdermal i kremrave, xhelit dhe vajrave te perthithet shume me teper ne menyre efektive nga lekura. Kjo eshte e rendesishme per trajtimet e humbjes se flokeve dhe reduktimin e celulitit.

Perse te perdorim setin Derma roller?

Seti derma roller perdoret per problemet e meposhtme te lekures:

1) Heqja / trajtimi i shenjave te akneve
2) Heqja/trajtimi i shenjave të strijave
3) Trajtimi i celulitit
4) Trajtimi i renies se flokeve
5) Trajtimi i hiperpigmentimit


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.5 g/kg
Lloji

Roller

Ngjyra

Be the first to review “Set derma roller per lekuren 4 ne 1 | Anti aging therapy”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

derma roller online ne dyqan taxi

Set derma roller per lekuren 4 ne 1 | Anti aging therapy