Masazhues fytyre dhe konturues | Facial Roller

990 L

Ka stok

KODI: g-355336 Kategori: ,

MASAZHUES FYTYRE DHE KONTURUES

Masazhues fytyre dhe konturues te cilat i ofrojne lekures perfitime te shumta  si minerale ashtu edhe energjike.

Ky rul jo vetem qe do te stimuloje qarkullimin, duke i lene muskujt e fytyres tuaj me te relaksuar, por gjithashtu do te largoje dhe toksinat.

Facial roller | Perfitimet

Facial roller ndihmon ne zbutjen e inflamacionit te lekures dhe mund te lehtesoje stresin.

Perdorni rrotullen e vogel per masazh poshte syve per te ndihmuar ne zvogelimin e fryrjeve dhe eleminimin e rratheve te erret dhe inflamacionit.

Lekura do te duket menjehere pas perdorimit me e lemuar, me e konturuar se bashku me rutinen tuaj te kujdesit te fytyres.

Lehte per t’u perdorur dhe pastruar. I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Masazh

Ngjyra

Be the first to review “Masazhues fytyre dhe konturues | Facial Roller”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

masazhues fytyre facial roller blerje online ne dyqan taxi

Masazhues fytyre dhe konturues | Facial Roller