Masazhues per fytyren | Flawless Ice Roller

1,990 L

Ka stok

Masazhon dhe relakson lekuren

Krijuar per te minimizuar poret

Nxit qarkullimin e gjakut

Zvogelon enjtjen dhe fryrjen e syve

KODI: masazhues-per-fytyren-flawless Kategori: ,

MASAZHUES PER FYTYREN | FLAWLESS ICE ROLLER

Masazhuesi ideal i fytyres per te patur gjithmone pamjen rinore dhe te fresket.Finishing Touch Flawless Facial Massage Ice Roller dyqan taxi

Tashme do te jete pjese e pandashme e rutines tuaj te mbremjes, per heqjen e make upit.

Pas vendosjes se serumit apo kremit te fytyres ky ruler do te perthithe akoma me mire perberesit

Pajisja mund te perdoret gjithashtu per te masazhuar dhe ndihmuar ne uljen e inflamacionit apo fryrjes ne zona te ndryshme te lekures.

Stimulon qarkullimin e gjakut dhe permiresimin e tekstures se lekures, duke dhene nje ndjese terheqje dhe shtrengimi ne lekure.

I perbere nga xhel i bute dhe i pershtatshem me lekuren tuaj,  ngrin shpejt dhe  masazhon ne menyre te njetrajshtme.

Efektet pozitive te Ice Roller

Vendoseni ne frigorifer rulin para perdorimit per te ndihmuar ne permiresimin e perdorimit. Do te jape efekt maksimal dhe do te reduktoje dukshem fryrjen e syve.

Perdoreni ne mengjes per te ndihmuar ne zgjimin dhe forcimin e lekures para aplikimit te make upit.

Perdoreni ne mbremje pas rutines se pastrimit te lekures per te ndihmuar mbylljen e poreve dhe zvogelimin e enjtjes.

Mund te perdoret cdo dite per te lehtesuar dhimbjet, tensionin,  lodhjen apo enjtjen e syve. Gjithashtu ndihmon ne qetesimin e lekures pas mikro dermabrasionit, dermapenit ose depilimit.

Dizajn praktik dhe efektiv, ky ruler masazhues do te behet  pjese thelbesore e rutines suaj ditore dhe te nates.

Specifika

  • Material plastik
  • Ngjyra roze
  • Me perberje xhelatine

Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Be the first to review “Masazhues per fytyren | Flawless Ice Roller”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Flawless Ice Roller online ne dyqan taxi

Masazhues per fytyren | Flawless Ice Roller