Sepse te dua – Guillaume Musso

1,000 L

Ka stok

Ne nje dite te zakonshme ne nje qender tregtare te Los Anxhelosit, Lajla, nje vajze e vogel 5 vjeçare, zhduket.

Ne kete liber autori sjell nje ngjarje interesante krejtesisht per tu zbuluar.

SEPSE TE DUA

Ne nje dite te zakonshme ne nje qender tregtare te Los Anxhelosit, Lajla, nje vajze e vogel 5 vjeçare, zhduket.

Kjo ngjarje shkakon probleme te prinderit e saj.

Ata te thyer dhe te vrare shpirterisht nuk gjejne force per te vazhduar dhe ndahen nga njeri-tjetri.

Pese vjet me vone, vajza gjendet pikerisht ne te njejtin vend ku kishte humbur.

Ajo eshte gjalle, por dicka kishte ndryshuar te ajo.

Lajla ishte e zhytur ne nje heshtje dhe mister te thelle.

Prinderit ishin te lumtur per gjetjen e saj saj por me nje mori pikepyetjesh ne koke.

Ku kishte qene vajza e tyre gjate gjithe kesaj kohe? Me ke? Dhe sidomos, perse u kthye?


Bli ne menyre te sigurte ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online.

 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Liber

Be the first to review “Sepse te dua – Guillaume Musso”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

sepse te dua libra ne shitje dyqan taxi

Sepse te dua - Guillaume Musso