Screen top shelf – Mbeshtetese per paisjet e televizorit

1,490 L

Ka stok

  • Zgjeron hapesiren e ambientit ne te cilin ndodheni.
  • Dimensionet 33.8cm x16.5cm x2cm.
  • Paisjet duhet te vendoset ne kendin 45 grade.
  • Ideal per monitore me siperfaqe shume te holle.
  • Organizon paisjet qe lidhen direkt me tv.
  • Material plastike + metalike.
KODI: K-200720-067 Kategori: , , , ,

MBESHTETESE PER PAISJET E TELEVIZORIT

Mbeshtetesja ju krijon menjehere me shume hapesire ne mjedisin qe ju rrethon. Ai eshte perfekt per t’u mbajtur ne shtepi apo e zyre.

Kjo mbajtese eshte ideaur per monitor te sheshte ose per TV.

MBAJTESE TELEVIZORI SCREEN TOP SHELF

Mbajtesja eshte shume praktike edhe funksionale. Ajo instalohet shume shpejt dhe nuk do t’ju mundoje aspak pasi nuk keni nevoje per mjete pune per ta fiksuar.

Ai është prodhuar nga një përzierje e plastikës dhe metaleve, duke e bërë atë jashtëzakonisht të qendrueshem.

Mbajtesja eshte kunder rreshqitjes ajo nuk i lejon monitoret apo pajisjet e tjera qe ju vendosni mbi te bjerin sepse eshte krijuar me siperfaqe pa rreshqitje. Siperfaqja e kesaj paisje eshte e ndertuar edhe me valeza ne menyre qe te shtoje me shume fiksimin e paisjeve te tjera pas saj.

Mjafton qe ju ta fiksoni mire pas kompjuterit dhe asnje nga pjeset perberese te televizorit nuk do te humbase me.

SPECIFIKAT

Ndihmon ne zgjerimin e hapesires ne shtepine tuaj.tavoline mbajtese screen top shelf bli online dyqan taxi

Permasat 33.8cm x16.5cm x2cm.

Paisjet duhet te vendoset ne kendin 45 grade per te qendruar mire ne kete mbeshtetese.

Ideal per monitore me siperfaqe shume te holle.

Pastrohet shume lehte nga pluhurat apo bakteret e ajrit.

Organizon paisjet qe lidhen me tv.

Ngjyre e zeze.

Material plastike dhe metalike.

Instalohet shume lehte.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire.

Detaje Produkti

Pesha 1 kg
Lloji

Mbajtese

Ngjyra

Be the first to review “Screen top shelf – Mbeshtetese per paisjet e televizorit”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

tavoline mbajtese screen top shelf bli online dyqan taxi

Screen top shelf - Mbeshtetese per paisjet e televizorit

WhatsApp chat