Mbajtese televizori Strong | Wall Mount | LED | LCD | Plasma

1,800 L

Ka stok

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 26inch deri ne 55inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 30kg.
  • Mund te pershtatet me kend levizshmerie +/- 15 grade.
KODI: mbajtese-televizori-strong-p1102 KATEGORIA:

Strong | Wall Mount | LED | LCD | Plasma

Mbajtese televizori Strong | Wall Mount | LED | LCD | Plasma

Karakteristika
  • Mbajtese televizori e ndertuar me materiale cilesore dhe rezistente.
  • E pershtatshme per televizor 26inch deri ne 55inch.
  • Perballon ngarkesen deri ne 30kg.
  • Mund te pershtatet me kend levizshmerie +/- 15 grade.

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Lloji

Mbajtese

Be the first to review “Mbajtese televizori Strong | Wall Mount | LED | LCD | Plasma”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Mbajtese televizori Strong | Wall Mount | LED | LCD | Plasma

Mbajtese televizori Strong | Wall Mount | LED | LCD | Plasma