Sapun Trendafili dhe Gjalp Shea – Rose Soap – Dyqan Online

490 L

Ka stok

Sapun pastrues dhe ushqyes per lekuren. Ne perberjen e tij gjendet vaj ulliri i virgjer, gjalp shea dhe vaj esencial i paster trendafili. Aplikojeni per nje lekure te bute dhe te mendafshte.

KODI: sapun-trendafili-dhe-gjalp-shea Kategori: ,

SAPUN TRENDAFILI DHE GJAL SHEA

Rose & Shea Soap – Sapun Trendafili

Sapun pastrues dhe ushqyes per lekuren. Ne perberjen e tij gjendet vaj ulliri i virgjer, gjalp shea dhe vaj esencial i paster trendafili. Aplikojeni per nje lekure te bute dhe te mendafshte. Me veti anti-rrudhe eshte i pershtatshem per lekure te thate dhe te plakur. Produkt i testuar dermatologjikisht.

Perdorimi: Lani fytyren ne mengjes dhe ne darke me uje te ngrohte dhe sapun, per nje pastrim te plote te lekures dhe hidratim te saj.
Keshillohet qe pas cdo perdorimi, sapuni te vendoset ne mbajtese ne mneyre qe te kulloje dhe mos te mbaje uje. Kjo duhet te shmanget per te ruajtur sapuni vetite e tij.


Dyqan Taxi | Zgjedhja juaj me e mire!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Lloji

Sapun

Be the first to review “Sapun Trendafili dhe Gjalp Shea – Rose Soap – Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sapun trendafili dhe gjalp shea

Sapun Trendafili dhe Gjalp Shea - Rose Soap - Dyqan Online