Sapun me humulus dhe Limon per lekure te yndyrshme

490 L

Ka stok

Pastrues dhe astringent si dhe ekstrakt hulmus, forcues dhe rregullues i sebumit. Vecanerisht i pershtatshem per lekure me akne. Mund te perdoret per fytyre dhe per trupin. Produkt i testuar dermatologjikisht.

KODI: sapun-me-humulus-dhe-limon Kategori: ,

SAPUN ME HUMULUS DHE LIMON

Sapun me HumuLus dhe Limon per fytyre te yndyrshme dhe me akne

Sapun me baze vaj ulliri ekstra i virgjer, i pasuruar me vaj esencial te paster nga limoni sicilian. Pastrues dhe astringent si dhe ekstrakt hulmus, forcues dhe rregullues i sebumit. Vecanerisht i pershtatshem per lekure me akne. Mund te perdoret per fytyre dhe per trupin. Produkt i testuar dermatologjikisht.

Perdorimi: Lani fytyren ne mengjes dhe ne darke per nje pastrim te plote te fytyres. Mund te perdoret per te lare, fytyre, trupin dhe floket.
Keshillohet qe pas cdo perdorimi sapuni te vendoset ne mbajtese ne menyre qe sapuni mos te humbas vetite e tij.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Sapun

Be the first to review “Sapun me humulus dhe Limon per lekure te yndyrshme”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Sapun me hulmus dhe vaj limoni

Sapun me humulus dhe Limon per lekure te yndyrshme