Ryana Henna krem ngjyrues per vetullat

950 L

Ka stok

  • Rikthen ngjyren e vetullave
  • Mund ta pergatisni lehtesisht .
  • Rikthen ngjyren e vetulles per 15 minuta
  • Me perberes natyral pa efekte anesore
KODI: b2201365 KATEGORIA:

Krem natyral dhe ngjyrues per vetullat

Krem per ti dhenen ngjyre ne menyre natyrale vetullave tuaja.

Paketimi permban : nje tubet 15ml me krem ngjyrues , nje shishe me lende per aktivizimin e ngjyres dhe nje luge trazuese per pergatitjen dhe aplikimin e kremit.

Perdorimi

1. zonene rreth vetullave lyejeni me krem hidratues ne menyre qe te mbroni lekuren nga boja.
2.Perzieni ne nje ene qelqi kremin dhe 12 pika nga lenda aktivizuese dhe trazojeni mire.
3.Perziejeni derisa masa te behet homogjene
4.Keshillohet te perdoret menjehere pas pergatitjes
5.Perzierjen vendoseni ne vetull me ndihmen e luges qe eshte ne paketim
6. Shperlani vetullat me uje te bollshem pas 10-15 minutash

Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Be the first to review “Ryana Henna krem ngjyrues per vetullat”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Ngjyrues per vetullat shishe me 10ml krem

Ryana Henna krem ngjyrues per vetullat