Rubinet Elektrik me Koke Dushi | Bli online

3,790 L

Ka stok

Material plastik dhe celiku prej inoksi ABS, rezistent ndaj tempereatures se larte.
Brryli i rubinetit mund te rrotullohet deri ne 360 grade.
Dizajn i thjeshte, kursen uje dhe energjine elektrike per konsumin familjar.

RUBINET ELEKTRIK ME KOKE DUSHI

Rubinet elektrik me koke dushi

Rubinet per ngrohjen e menjehershme te ujit. Nje kombinim i mire dhe i nevojshem me dalje dhe ne nje koke dushi. Funksionon me temperature deri ne 60 grade celcius.

Karakteristika 

Material plastik dhe celiku prej inoksi ABS, rezistent ndaj tempereatures se larte.
Brryli i rubinetit mund te rrotullohet deri ne 360 grade.
Dizajn i thjeshte, kursen uje dhe energjine elektrike per konsumin familjar.

Bli online, kurse kohe dhe para | Dyqan Taxi 

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Rubinete

Be the first to review “Rubinet Elektrik me Koke Dushi | Bli online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rubinet elektrik me koke dushi

Rubinet Elektrik me Koke Dushi | Bli online