Rosak loder me muzike dhe drita Dancing Duck

1,500 L

Ka stok

KODI: H-09874 Kategori: ,

ROSAK LODER ME MUZIKE DHE DRITA

Rosak loder me muzike dhe drita per argetimin e femijeve. Dhurata ideale per festat e fundvitit.

Ky robot loder elektrik eshte bere nga material ekologjik me cilesi te larte.

Kombinon ngjyrat, veprimin dhe ndricimin, shoqeruar me muzike dhe efekte interesante dritat shumengjyreshe.

Nuk eshte vetem nje loder, por edhe partneri i vogel i femijes suaj. Me pamje te lezetshme do te behet i preferuari i vogelusheve tuaj.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

,

Be the first to review “Rosak loder me muzike dhe drita Dancing Duck”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rosak loder me bateri bli online ne dyqan taxi

Rosak loder me muzike dhe drita Dancing Duck