Robot loder 3D | The electric robot | Lodra per femije

1,990 L

Ka stok

 • Robot me drita 3D.
 • Dhurata ideale per femijet tuaj.
 • Punon me bateri.
 • Permasat: 24cm x 19cm.
 • Lëshon drita dhe tinguj.
KODI: i20100026 KATEGORIA:

ROBOT LODER 3D

Loder kaq interesante per femijet tuaj. Robot loder 3D i cili punon me bateri, rreshqet, leshon drita dhe tinguj. Do te ndihmoj ne zhvillimin e imagjinates dhe kreativitetit te femijes suaj. Material cilesor dhe kompakt i cili nuk do te thyhet lehte.

Specifikimet:
 • Robot me drita 3D.
 • Dhurata ideale per femijet tuaj.
 • Punon me bateri.
 • Permasat: 24cm x 19cm.
 • Lëshon drita dhe tinguj.

  Porosit ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe Tregtare Online!

Detaje Produkti

Pesha 0.2 g/kg
Ngjyra

Be the first to review “Robot loder 3D | The electric robot | Lodra per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

robot loder 3d lojera per femije bli online dyqan taxi

Robot loder 3D | The electric robot | Lodra per femije