Robot loder me drita dhe kercim Dance Hero

1,390 L

Ka stok

KODI: Q-9876930305 Kategori: ,

ROBOT LODER ME DRITA DHE KERCIM

Robot loder me drita dhe kercim i ngjashem me personazhin e tyre te preferuar Iron Man.

Madhesia perfekte rreth 19 cm me pamje realiste: shprehje realiste, muzike dhe drite dhe gjithashtu roboti mund te levize duart dhe kembet.

Material me cilesi te larte PVC me ngjyra te ndritshme terheqese per femijet.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

,

Be the first to review “Robot loder me drita dhe kercim Dance Hero”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

robot loder me drita bli online ne dyqan taxi

Robot loder me drita dhe kercim Dance Hero