Robot Pioneer me drita dhe muzike per femije

1,500 L

Ka stok

KODI: H-09877 Kategori: ,

ROBOT PIONEER ME DRITA DHE MUZIKE PER FEMIJE

Robot me drita dhe muzike i cili mund te levize perpara dhe prapa, te kthehet majtas dhe djathtas.

Bot Robot Pioneer eshte bere nga plastika jotoksike ABS, e sigurt per femijet do te behet miku i ri me i mire i nje femije duke u argetuar me te.

Operon me 3 bateri per perdorim te thjeshte, roboti do te kerceje dhe do ndricoje me ngjyra te shumta.

Dhurata perfekte per ditelindjen e femijeve,  Krishtlindjet, Vitin e Ri dhe festa te tjera.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online

Detaje Produkti

Pesha 0.6 kg
Lloji

Lodra

Ngjyra

Be the first to review “Robot Pioneer me drita dhe muzike per femije”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

robot loder per femije blerje online ne dyqan taxi

Robot Pioneer me drita dhe muzike per femije