Robdishamber per femije – Cotton C Rudy for Boys

2,390 L

Ka stok

Robdishamber per djem – Cotton C Rudy for Boys

 • Aksesor i nevojshem pas dushit
 • Material cilesor 100 % pambuk, siguron rehati dhe butesi maksimale
 • I përshtatshëm për femije te moshes 6 vjec
 • Me xhepa te thelle anesore, rrip dhe kapuc
 • Dizenjuar per djem
 • Ngjyra: Blu
 • Kodi: VP0747
KODI: 3838716549165 Kategori: , , ETIKETIMI:

ROBDISHAMBER PAMBUK PER FEMIJE – C RUDY

Robdishamber pambuk per femije eshte nje aksesor shume i nevojshem pas dushit. Femijet tuaj do te kenaqen shume me te fale butesise maksimale dhe komoditetit qe ofron. Porosit tani ne Dyqan Taxi dhe merre me cmimin me te mire.

Robdishamberi per djem eshte i perbere nga nje material 100 % pambuk natyror dhe i ofron femijes tuaj butesi dhe rehati optimale. Femijet tuaj te vegjel do te kenaqen kaq shume kur te vishen prej tij menjehere pas dushit. Robdishamberi eshte shume praktik per t’u veshur si dhe per t’u lare nga ju. Ai perbehet nga  xhepa te thelle anesore, rrip dhe kapuc duke e veshur mjaft mire femijen tuaj. Ky rrobdishamber eshte i pershtatshem per djem.

ROBDISHAMBER PER DJEM – COTTON C RUDY FOR BOYS

 • Aksesor i nevojshem pas dushitrobdishamber-per-femije-ne-dyqan-taxi
 • Material cilesor 100 % pambuk, siguron rehati dhe butesi maksimale
 • I përshtatshëm për femije te moshes 6 vjec
 • Me xhepa te thelle anesore, rrip dhe kapuc
 • Dizenjuar per djem
 • Ngjyra: Blu
 • Kodi: VP0747

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

rrobdishamber

Ngjyra

Be the first to review “Robdishamber per femije – Cotton C Rudy for Boys”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Robdishamber per femije - Cotton C Rudy for Boys