Rrobdishamber Line me kapuc, S, Blu

4,990 L

Ka stok

162094-1

KODI: 3838716566919 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Rrobdishamber Unisex

  • Kodi: VP0485
  • Kaq i nevojshem pas dushit.
  • Material cilesor pambukut dhe mikrofibri te bute qe siguron rehati maksimale.
  • I përshtatshëm për meshkuj dhe femra.
  • Me kapuc, rrip dhe xhepa anesor.
  • Dizanj i bukur.
  • Lahet në 40 ° C.
  • Masa S.
  • Ngjyre blu.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

rrobdishamber

Be the first to review “Rrobdishamber Line me kapuc, S, Blu”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Rrobdishamber Line me kapuc, S, Blu