RrobdishamberUnisex Relax, L, Kafe e lehtë

4,690 L

Ka stok

161318-1

KODI: 3838716556651 KATEGORIA: ETIKETIMI:

Rrobdishambër për meshkuj dhe femra Relax.

  • Masa L.
  • Ngjyra kafe e lehtë.
  • Materiali 100% pambuk, përthith plotësisht ujin.
  • I pajisur me kapuç, rrip dhe xhepa të thellë.

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

rrobdishamber

Be the first to review “RrobdishamberUnisex Relax, L, Kafe e lehtë”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

RrobdishamberUnisex Relax, L, Kafe e lehtë