Reflektor per ngrohje Luxgen LX 2800S 2400 watt

4,390 L

Ka stok

REFLEKTOR PER NGROHJE LUXGEN

Reflektor per ngrohje te shpejte dhe efikase Luxgen.

Me dizajn praktik dhe permasa qe nuk zene hapesire te madhe do te pershtatet me se miri ne cdo ambient qe ju nevojitet.

Specifika

  • Ngrohes elektrik LX-2800S
  • 220-240V,50-60Hz,2400W
  • Tre fuqi ngrohese: 800W/1600W/2400W
  • Tre shufra ngrohese kuarci
  • Nderpreres sigurie

Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 3 kg
Lloji

Ngrohese

Ngjyra

Be the first to review “Reflektor per ngrohje Luxgen LX 2800S 2400 watt”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

reflektor per ngrohje luxgen bli online ne dyqan taxi

Reflektor per ngrohje Luxgen LX 2800S 2400 watt