Rakete tenisi profesionale Kelete ne shitje

2,290 L

Ka stok

  • Rakete tenisi profesionale Kelete
  • Siperfaqe rrjete cilesore qe rrit qendrueshmerine
  • Mundeson goditje me precizion te larte
  • Material cilesor dhe peshe e lehte
  • Nje rakete ne paketim

RAKETE TENISI PROFESIONALE NE SHITJE

Rakete profesionale tenisi me fiber karboni dhe material alumini.

Siperfaqja e raketes ka nje rrjete shume te qendrueshme, gje qe permireson performancen e gjuajtjeve  dhe rrit forcen dhe qendrueshmerine e topit.

Rakete tenisi ne shitje onlinerakete tenisi kelete bli online ne dyqan taxi

Madhesia e kesaj rakete tenisi eshte e pershtatshme si per femra dhe meshkuj, profesioniste apo fillestare ne lojen e tenisit.

Raketa e tenisit ka tiparin e intensitetit dhe qendrueshmerise te larte. Kombinon jo vetem nje pershpejtim te mire te goditjes, por gjithashtu siguron kontroll te plote te goditjes.

Cilesia maksimale e tyre do tju sjelle nje pervoje me te mire te lojes se tenisit.

Argetohuni me miqte tuaj ne kohen e lire, ne plazh apo kamping edhe nese jeni fillestare ne lojen e tenisit.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

 

Detaje Produkti

Pesha 0.5 kg
Lloji

rakete tenisi

Ngjyra

,

Be the first to review “Rakete tenisi profesionale Kelete ne shitje”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

raketa profesionale tenisi kelete bli online ne dyqan taxi

Rakete tenisi profesionale Kelete ne shitje