Rafte muri trekendor prej druri Bamboo

3,200 L3,900 L

Rafte muri trekendor

Material druri Bamboo

Me 3 kate: 900 mm

Me 4 kate: 120 mm

Me 5 kate: 155 mm

kater ndarjepese ndarjetre ndarje
Pastro
KODI: Rafte-muri-trekendor KATEGORIA:

RAFTE MURI PREJ DRURI BAMBOO

Raftet prej druri bambu me siperfaqe te lakuar, jane te lehta per tu pastruar dhe mirembajtur.

Jo vetem mund te vendosni sende te ndryshme ne to, por jane dhe perfekte per dekorimin e ambientit te shtepise tuaj. Ngjyra neutrale e drurit eshte shume e pershtatshme per cdo ambient.

Dizajni i saj i cili mund te vendoset ne kendet e mureve e ben raftin e bambuse nje menyre ideale per te shtuar funksionalitetin ne cdo tualet edhe ne ato me hapesire te vogel.

Përshtatet pa problem ne cdo cep per te perdorur maksimalisht hapesiren e dhomes. Tre kembet ne bazen e saj sigurojne qendrueshmeri te forte.

Permasat

Me 3 shtresa të larta: 900 mm

Me 4 shtresa të larta: 120 mm

Me 5 shtresa të larta: 155 mm


Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Dimensionet

kater ndarje, pese ndarje, tre ndarje

Be the first to review “Rafte muri trekendor prej druri Bamboo”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

rafte trekendore online ne dyqan taxi

Rafte muri trekendor prej druri Bamboo

3,200 L3,900 L

Shto ne Shporte