Kosh rrobash | Foldable Dirty Clothes Basket

1,400 L

Ka stok

  • Materiali: Plastike e cilesise teper te larte.
  • Perdorimi: Rrobat, libra, lodra, produkte ushqimore etj.
  • Miqesore dhe rezistente ndaj mjedisit.
  • Pesha: 390g.
  • Ngjyra: E Bardhe.
KODI: ECC-20620-042 Kategori: , , ,

KOSH RROBASH PER LAVATRICEN

KOSH PER RROBAT-FOLDABLE DIRTY CLOTHES BASKET

Kosh per rrobat i perbere nga nje material i qendrueshem, i cili ka nje rezistence te mire pasi nuk demtohet lehte nga aksidentet e jashtme por as nga temperaturat e mjedisit.

Ai eshte i ndertuar ne forme rrjete per te lejuar qarkullimin e ajrit tek rrobat tuaja sidomos pasi i nxirrni nga lavatricja ne menyre qe te thahen me shpejte, te qendrojne te buta dhe te mos lejojne rrobat qe te marrin ere te pakendeshme.

Koshi ka nje dizajn modern i cili te ofron mundesine e palosjes duke te kursyer dhe hapesiren ne shtep pasi ju keni perfunduar duke e perdorur.

Ky mbajtes nuk perdoret vetem per rrobat, ai eshte nje organizues shume i mire i lodrave te femijes suaj, te librave, perimet apo produktet e tjera ushqimore etj.

Ai eshte i perbere nga materiali i plastikes se cilesise tejet te forte qe eshte edhe faktori kryesor i cilesise se saj.

Organizuesi eshte ne formen e drejtekendeshit i cili karakterizohet nga vrima te hapura dhe nje doreze. Doreza ndihmon ne varjen e saj por edhe per nje transport me te lehte per ju kur jeni duke levizur me te.

Kete kosh ju mund ta perdorni pa asnje dyshim per nje periudhe shume te gjate sepse ka nje cilesi te atille qe e garanton kete fakt.

SPECIFIKIMET 

Materiali: Plastike e cilesise teper te larte.kosh rrobash lavatrice bli online dyqan taxi

Perdorimi: Rrobat, libra, lodra, produkte ushqimore etj.

Miqesore dhe rezistente ndaj mjedisit.

Pesha: 390g.

Ngjyra: E Bardhe.

Permasat : 27.5 * 16.5 * 46cm.

Bli Online ne Dyqan Taxi me cmimin me te mire dhe paguaj ne dorezim.

Detaje Produkti

Pesha0.4 kg
Lloji

kosh

Ngjyra

Be the first to review “Kosh rrobash | Foldable Dirty Clothes Basket”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

kosh rrobash lavatrice bli online dyqan taxi

Kosh rrobash | Foldable Dirty Clothes Basket