Hp 05a Toner Black | Kompaktibel Printer Driver

2,390 L

Ka stok

Punon me te gjitha modelet | Toner and Toner 
I preferuar nga kompanite me prestigjoze. Merrni si rezultat i perdorimit te ketij toneri nje tekst te mprehte dhe imazhe te pastra. Printime me cilesi te qendrueshme.

KODI: hp-05a-toner-kompaktibel Kategori: , , , Etiketime: , ,

TONER HP 05A

Hp 05a Toner Black | Printer Driver Kompaktibel ne Dyqan Taxi.

Mbajeni printerin tuaj ne pune me printime te nje cilesie te larte.

Disa gjera eshte e thene te jene bashke. HP 05a eshte projektuar qe te punoje ne menyre te persosur me printeret te se njejtes marke per t’ju siguruar rendimentin e shpejte te shkrirjes se tonerit dhe cilesine e larte te printimit qe prisni. Optimizon cilesine e shtypjes. Teknologjia e tonerit nga HP siguron rezultate te padiskutueshme. Per cilesi printimi te bukur dhe qe zgjat, besojini tonerit te ndertuar nga HP.

Produktet HP ofrojne nje performance te shkelqyer. 

Provoni printime mbreselenese me HP 05a dhe per nje kohe te gjate. Ngjyrat me cilesi profesionale te optimizuara per printimet e biznesit me bojerat e printerit me Dendesi te larte dhe rezistence te dyfishte nga HP.

Eshte formuluar dhe testuar posacerisht per te siguruar cilesine me te mire te imazhit dhe shtypjen me te besueshme qe mund te merrni faqe pas faqe. Teste te ndryshme te kryera nga laboratore te pavarur  te printerit kane treguar qe furnizimet origjinale  te markes HP jane me te besueshme dhe ofrojne performance me te larte se tonerat e tjere ne treg.

Punon me te gjitha modelet | Toner and Toner 
I preferuar nga kompanite me prestigjoze. Merrni si rezultat i perdorimit te ketij toneri nje tekst te mprehte dhe imazhe te pastra. Printime me cilesi te qendrueshme.

TONER HP 05A | KOMPAKTIBEL
toner hp 05a

05a HP Black Toner and Toner | Printer Driver Price Dyqan Taxi
Specifikat

Cartridge Colors: E zeze
Numri i faqeve: 2300
Teknologjia: Laser


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe Tregtare Online Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha0.3 kg
Lloji

Toner

Be the first to review “Hp 05a Toner Black | Kompaktibel Printer Driver”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

hp 05a toner dyqan taxi toner and toner kompaktibel black

Hp 05a Toner Black | Kompaktibel Printer Driver