Samsung 4200 Toner Kompaktibel | Ngjyre e Zeze

3,490 L

Ka stok

Eshte formuluar dhe testuar posacerisht per te siguruar cilesine me te mire te imazhit dhe shtypjen me te besueshme qe mund te merrni faqe pas faqe. Teste te ndryshme te kryera nga laboratore te pavarur  te printerit kane treguar qe furnizimet origjinale  te markes Samsung jane me te besueshme.

KODI: samsung-4200-toner-kompaktibel Kategori: , , , Etiketime: , ,

TONER SAMSUNG 4200

Samsung 4200 Toner Kompaktibel Ngjyre e Zeze | Printer Driver

Mbajeni printerin tuaj ne pune me printime me cilesi te larte.

Disa gjera eshte e thene te jene bashke. Samsung 4200 eshte projektuar qe te punoje ne menyre te persosur me printeret te se njejtes marke per t’ju siguruar rendimentin e shpejte te shkrirjes se tonerit dhe cilesine e larte te printimit qe prisni. Teknologjia e tonerit nga Samsung siguron rezultate te padiskutueshme. Per cilesi printimi te bukur dhe qe zgjat, besojini tonerit te ndertuar nga Samsung.

Produktet Samsung ofrojne cilesi, besim dhe performance te larte.

Provoni printime mbreselenese me 4200 Samsung  per nje kohe te gjate. Ngjyrat me cilesi profesionale te optimizuara per printimet e biznesit me bojerat e printerit me Dendesi te larte dhe rezistence te dyfishte nga Samsung.

Eshte formuluar dhe testuar posacerisht per te siguruar cilesine me te mire te imazhit dhe shtypjen me te besueshme qe mund te merrni faqe pas faqe. Dokumentat do te ruajn ngjyren e tyre pavarsisht kohes qe kalon. Teste te ndryshme te kryera nga laboratore te pavarur  te printerit kane treguar qe furnizimet origjinale  te markes Samsung jane me te besueshme dhe ofrojne performance me te larte se tonerat e tjere ne treg.

Punon me te gjitha modelet e printerit.
I preferuar nga kompanite me prestigjoze per kualitetin e larte te bojes qe disponon.

TONER SAMSUNG 4200 PRINTER DRIVER PRICE

4200 Samsung  Toner Kompaktibel Printer Driver TONER SAMSUNG 4200

Ngjyra e Bojes: E zeze
Performanca : 3000 Faqe


Blerje online te sigurta ne Shqiperi ne Qendren me te madhe Tregtare Online Dyqan Taxi

Detaje Produkti

Pesha 0.3 kg
Lloji

Toner

Be the first to review “Samsung 4200 Toner Kompaktibel | Ngjyre e Zeze”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

samsung 4200 toner kompaktibel printer driver ne dyqan taxi

Samsung 4200 Toner Kompaktibel | Ngjyre e Zeze