Raft druri per kepuce me kater dhe gjashte kate

2,890 L4,290 L

4 kate6 kate
Pastro
KODI: x- 869924347 Kategori: ,

RAFT DRURI PER KEPUCE

Raft druri praktik dhe i pershtatshem per ambientin e shtepise, per organizimin e kepuceve tuaja.

Dizajn unik kombinon dizajnin modern dhe klasik, perfekt per organizimin e kepuceve tuaja.

Ju ofron hapesire ​​te mjaftueshme per te ruajtur kepuce te ndryshme, me kater ose gjashte kate per te zgjedhur ate qe ju nevojitet.

Multifunksionale, mund te perdoret edhe si rafte librash, per lulet ose rafte magazinimi sipas deshires.

Permasa praktike qe nuk ze hapesire te madhe ne shtepi.


Bli ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare online 

Detaje Produkti

Pesha 2 kg
Lloji

Rafte

Ngjyra

Modeli

4 kate, 6 kate

Be the first to review “Raft druri per kepuce me kater dhe gjashte kate”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues kepucesh 4 rafte online ne dyqan taxi

Raft druri per kepuce me kater dhe gjashte kate

2,890 L4,290 L

Shto ne Shporte