Raft druri Bamboo me tre nivele | Stil nordik

3,900 L

Ka stok

Raft druri Bamboo me tre nivele

Me cilesi te larte dhe baze te qendrueshme

E pershtatshme me cdo ambient tuajin

Permasa 32 x 30 x 75 cm

KODI: raft-druri-me-tre-nivele KATEGORIA:

RAFT DRURI BAMBOO ME TRE NIVELE

Organizuesi me tre rafte prej druri Bamboo siguron hapesire te mjaftueshme per ruajtje.raft organizues prej bamboo online dyqan taxi

Me cilesi te larte dhe baze te qendrueshme, eshte shume praktike per t’u perdorur. Fale dizajnit te saj jo vetem qe eshte shume funksional por mund te perdoret dhe si zbukurim elegant ne ambientet e shtepise tuaj.

Eshte rafti i persosur si ruajtes librash, raft zbukurimesh apo per vendosjen e fotografive te ndryshme , vendosjen e vazove te luleve etj.

Rafti i librave eshte i bere nga dru bambuje natyral dhe ka forme shkalle, e cila siguron qendrueshmeri dhe rezistence. Nuk lekundet dhe nuk bie gjate perdorimit.

Ka nje baze shume te qendrueshme me kembe te cilat nuk rreshkasin, duke shmangur keshtu renien e senedeve te cilat keni vendosur.

Eshte i papershkueshem nga uji, kunder njollave dhe pastrohet lehte, ideal per perdorimin tuaj te perditshem. E lehte per tu mirembajtur dhe pastruar.

Specifika

  • Raft druri Bamboo me tre nivele
  • Me baze te qendrueshme
  • Kapacitet i madh
  • E pershtatshme per ambiente te ndryshme
  • Material miqesor ndaj mjedisit
  • Ndertim i qëndrueshëm dhe i forte
  • Peshe e lehte per tu levizur

Bli lire dhe ne menyre te sigurt ne Dyqan Taxi | Qendra me e madhe tregtare Online

Detaje Produkti

Pesha 0.1 kg
Dimensionet

32 x 30 x 75 cm

Be the first to review “Raft druri Bamboo me tre nivele | Stil nordik”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

organizues me tre rafte online dyqan taxi

Raft druri Bamboo me tre nivele | Stil nordik