Puder Spiruline nga alga e gelber ne blu – Natures Finest

2,490 L

Ka stok

Proteina rekomandohet te perdoret nga sportistet dhe nga personat te cilet nuk i marrin proteina shtazore.
Balancon perqendrimin e sheqerit ne gjak, gje e cila ndihmon  per te ruajtur peshen.
KODI: I-SPIRULINA-NF KATEGORIA:

PUDER SPIRULINE PER ME TEPER PROTEINA

Puder Spiruline per me teper Proteina | Spirulina Shqip

Spirulina eshte nje alge e gjelber blu, e cila konsiderohet si nje nga organizmat me te vjeter ne Toke. Rritet ne uje te kripur, te fresket dhe ne burime ujerash te embla. Nje burim jashtezakonisht i pasur me proteina 60% deri ne 70%.
Proteina kontribuon ne rritjen e mases se muskujve dhe ruan shendetin e kockave.

Proteina rekomandohet te perdoret nga sportistet dhe nga personat te cilet nuk i marrin proteina shtazore.
Balancon perqendrimin e sheqerit ne gjak, gje e cila ndihmon  per te ruajtur peshen. Burim i pasur i hekurit i cili ul lodhjen ne sistemin tone imunitar.

SPIRULINA SHQIP | NATURES FINEST

Konsumi i rekomanduar ditore nuk duhet te tejkalohet. Mabjeni larg femijeve. Nuk duhet te perdoret gjate shtatezanise ose laktacionit.

Detaje Produkti

Pesha 0.25 kg
Lloji

Puder

Be the first to review “Puder Spiruline nga alga e gelber ne blu – Natures Finest”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

puder bio spirulina ne shitje online dyqan taxi

Puder Spiruline nga alga e gelber ne blu - Natures Finest