Puder Bimore Ashwagandha – Nature’s Finest – Dyqan Online

1,490 L

Ka stok

Ashwagandha qeteson dhe forcon trupin kunder stresit. Ne mbremje ju ndihmon te bini ne gjume te qete dhe stimulon hormonet e rigjenerimit. Ne mengjes zgjoheni te rigjallerruar dhe te forte.

KODI: puder-bimore-ashwaganadha KATEGORIA:

PUDER BIMORE ASHWAGANDHA – NATURE’S FINEST

Puder Bimore Ashwagandha – Natures Finest

Per shkak te vetive rinovuese Ashwagandha njihet ndryshe si xhensen indian, nje nga bimet me te rendesishme indiane. Me veti adaptogjene, ndihmon trupin me pergjigje mbrojtese ndaj stresit. Ka aftesine te rivendose ekuilibrin e hormoneve. Eshte nje antioksidant i fuqishem dhe mbron qelizat nga demtimi dhe stresi oksidues. Kontribuon ne shendetin e lekures dhe ka nje efekt te dobishem ne sistemin kardiovaskular. Mund te perdoret nga te gjithe ata persona te cilet perjetojne shpesh gjendjen e stresit dhe sportistet.

Ashwagandha qeteson dhe forcon trupin kunder stresit. Ne mbremje ju ndihmon te bini ne gjume te qete dhe stimulon hormonet e rigjenerimit. Ne mengjes zgjoheni te rigjallerruar dhe te forte.
Eshte e rendesishme per burrat dhe per grate pasi stimulon pjellorine dhe ruan gjallerine.
Pesha 125gr

Detaje Produkti

Pesha 0.2 kg
Lloji

Puder

Be the first to review “Puder Bimore Ashwagandha – Nature’s Finest – Dyqan Online”

Vleresime

Nuk ka vleresime

Main Menu

Puder Bimore Ashwagandha

Puder Bimore Ashwagandha - Nature's Finest - Dyqan Online